משלוח חינם בקנייה מעל 299 ₪

תקנון אתר

תקנון אתר - אלונה מירון


  1. 1. מבוא והגדרות 

1.1. אתר זה (www.alonamiron.com) (להלן: "האתר") הינו בבעלותה של אלונה מירון בע"מ, ח.פ. 514075902 (להלן: "החברה") ומופעל על ידה. כתובת החברה הינה בן צבי 84, תל אביב-יפו. האתר מופעל ומנוהל כ"חנות אונליין", המאפשרת למשתמש/ת, על ידי גלישה באינטרנט, לרכוש את המוצרים המופיעים באתר באמצעות כל מחשב ו/או מכשיר סלולרי ו/או מכשיר תקשורת אחר. אתר זה מנגיש את שירות החברה, ומרכז עבורך את כל המידע הדרוש להעשרת תרבות האופנה. 

1.2. בתקנון שימוש זה (להלן: "תקנון") למונחים הבאים יוענקו הפירוש שלצידם: 

1.3. "מוצרים" – כל הפרטים המופיעים באתר ומוצעים למכירה. 

1.4. "כתובת למשלוח ההזמנה" – הכתובת שהוזנה לאתר ע"י המשתמשת ככתובת למשלוח ההזמנה. 

1.5. "מועד ביצוע ההזמנה" – המועד בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצעה המשתמשת. 

1.6. "מועד האספקה" – היום בו נמסרו המוצרים שהוזמנו ע"י המשתמשת לכתובת למשלוח ההזמנה. 

1.7. "ימי עסקים" – יום חול, ימים א' עד ה' לא כולל שישי, שבת ערבי חג, חג וחול המועד. 

1.8. "השימוש באתר" –רכישה ו/או הזמנה של המוצרים ו/או שימוש בשירותים נוספים המוצעים באתר, לרבות: יצירת "רשימת מוצרים מועדפים" (My Wishlist), גלישה ועיון בתכנים שונים, רכישת מוצרים, שיתוף ושליחת מוצרים באמצעות רשתות חברתיות, רישום לרשימת דיוור ("ניוזלטר"). 

1.9. "משתמשת" – כל אדם, לרבות חברה, אשר רשאי לבצע פעולות באתר בכפוף להתקיימות כל התנאים הבאים (במצטבר): 

  • הנך בגיר/ה (מעל גיל 18) שכשיר/ה לבצע פעולות משפטיות מחייבות. אם אינך מעל גיל 18 או אם את מנועה מלבצע פעולות משפטיות, ללא אישור הורים או אפוטרופוס (להלן, יחד: "האפוטרופוס"), יראו שימושך באתר כאמור כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס והסכמתו לתנאי תקנון זה. 

  •  בבעלותך חשבון דואר אלקטרוני פעיל באינטרנט. 

  • בבעלותך כרטיס אשראי בינלאומי ו/או ישראלי תקף (למעט כרטיס דיינרס).

  1. 2. כללי 

2.1. תקנון זה מהווה חוזה התקשרות בין המשתמשת לבין החברה בקשר עם השימוש באתר. תנאי תקנון זה יחולו על כל שימוש שמבוצע באתר, בין אם השימוש נעשה באמצעות מחשב ו/או באמצעות כל מכשיר תקשורת אחר. 

2.2. החברה רשאית, בכל עת וללא הודעה מראש, לפי שיקול דעתה הבלעדי להפסיק את הפעילות באתר, למנוע את הגישה והשימוש באתר ו/או ביצוע פעולות אם את/ה משתמשת באתר באופן שאינו הולם ו/או שלא על-פי הוראות התקנון ו/או בניגוד להוראות הדין ו/או אם את/ה מנסה לפגוע בפעילות התקינה של האתר. 

2.3. אם בחרת להירשם לאתר את/ה יכול/ה להירשם גם לקבלת ניוזלטר, לרבות ומבלי לגרוע, בנוגע לתכנים שיווקיים ופרסומיים. אם לאחר הרשמה, תחליט/י כי אינך מעוניינת להיכלל ברשימת הניוזלטר עליך להסיר את שמך מרשימת הניוזלטר דרך הקישור המופיע באזור האישי באתר ("החשבון שלי"). שימ/י לב כי את/ה מסיר/ה את עצמך מכל רשימות הניוזלטר בהן את/ה לא מעוניינ/ת להיכלל. 

2.4. לכל שאלה ו/או בירור ניתן לפנות למחלקת שירות לקוחות החברה בדוא"ל service.alonamiron@gmail.com ו/או בטלפון מספר 0508499602 (להלן: "פנייה לשירות לקוחות"). 

2.5. לכותרות הפרקים לא תינתן משקל בפרשנות התקנון, הינן לצורכי נוחות בלבד. האמור בתקנון כתוב בלשון נקבה, וכל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד וליחיד ורבים כאחד. 


  1. 3. השימוש באתר 

3.1. רישומי מחשב החברה בדבר השימוש באתר ופעולות המתבצעות דרכו יהוו ראיה לאמור בהם. 

3.2. המשתמשת מצהירה כי לא תעשה שימוש באתר ו/או בתכניו למטרות מסחריות ו/או אחרות, ללא אישור החברה מראש ובכתב. המשתמשת תמנע מכול פגיעה במוניטין של החברה ובכלל זה שימוש באתר אשר עלול לפגוע בשמה הטוב של החברה. 

3.3. הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל משתמשת. החברה תהא זכאית להסיר ו/או להשהות חשבונות כפולים. 

3.4. החברה תהא רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, ללא מתן הודעה מוקדמת, לשנות את רשימת התכנים ו/או השירותים הניתנים באתר (כמו גם את מבנהו). 

3.5. מחירי ותעריפי המוצרים והמשלוחים המצוינים באתר נתונים לשינויים והחברה שומרת לעצמה את הזכות לשנותם מעת לעת ללא כל הודעה מוקדמת. המחיר בו תחויב המשתמשת הינו המחיר המפורסם באתר בעת השלמת ההזמנה במלואה ולאחר מסירת פרטי תשלום ואישור ההזמנה. 

3.6. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעלות מבצעים/הטבות מוגבלות לפרקי זמן שונים, בהתאם לשיקול דעתה. החליטה החברה על קיום מבצע ו/או הטבה כאמור, תפעל החברה לפרסום העניין באתר ו/או באמצעות דרכי פרסום נוספים.

  

  1. 4. ביצוע רכישה באמצעות האתר 

4.1. מובהר בזאת כי התמונות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את החברה. החברה תפעל לכך שהתמונות ישקפו נאמנה את המוצרים המוצעים למכירה 

4.2. המחירים באתר (לרבות דמי משלוח) כוללים מע"מ על פי דין, אלא אם צוין אחרתהחברה רשאית ללא מתן הודעה מוקדמת לעדכן את מחירי המוצרים ותעריפי המשלוחים. המחיר המעודכן הינו המחיר המופיע בעת השלמת ההזמנה. החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות ו/או להחליף מבצעים, הטבות והנחות ללא הודעה מוקדמת ובכל עת.

4.3. רכישה באתר תתבצע באמצעות טופס הזמנה בו יהיה עלייך לבחור את המוצרים ו/או השירותים אותם את מבקשת לרכוש. בטופס ההזמנה יהיה עלייך לבחור, בין היתר, את הצבע, הכמות והמידה לכל מוצר מבוקש.

4.4. לצורך השימוש באתר, לרבות, לצורך רכישת מוצרים, כמשתמשת רשומה, תתבקשי למלא פרטים בסיסים אודותיך אשר יישמרו במאגר מידע כמפורט בתקנון זה להלן.  

4.5.1. עלייך האחריות למלא את הפרטים בצורה נכונה, אחרת לא תוכל החברה להבטיח את השלמת ההזמנה. 

4.5.2. ככל שתמלאי פרטים לא נכונים ביודעין, תהיי חשופה לכל ההשלכות הקבועות בדין. המידע שתמלאי באתר בשלב הרישום, ישמש לשליחת דוא"ל פרסומי ושיווקי והוספתך לניוזלטר, וזאת בכפוף לקבלת אישורך לכך. 

4.6. בעת ביצוע ההזמנה על ידי המשתמשת, החברה תבדוק את פרטי כרטיסי האשראי ועם קבלת אישור הזמנה ע"י חברות האשראי, ההזמנה תאושר והמשתמשת תקבל הודעה על כך לכתובת הדוא"ל אותו הזינה באתר. ככל שהעסקה לא תאושר ע"י חברת האשראי, תשלח הודעה למשתמשת ויהיה עליה למסור אמצעי תשלום אחר וזאת עד לקבלת אישור חברת האשראי בגין הכרטיס האחר כאמור. 

4.7. על אף המוצג באתר בעת ההזמנה, ביצוע ההזמנה בפועל על ידי החברה מותנה בכך כי המוצר המוזמן קיים במלאי במחסני החברה באותו מועד. החברה מדגישה ומבהירה כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו. ככל שמוצר אזל מהמלאי– ו/או קיים קושי באספקתו מכל סיבה שהיא, תודיע החברה על כך למשתמשת וכל אחד מן החברה או המשתמשת תהיינה רשאיות להודיע על ביטול ההזמנה, באמצעות דוא"ל ו/או שיחה טלפונית כאמור בסעיף 2.4 לעיל. למשתמשלא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה בעניין זה. החברה תזכה את המשתמשת בגין כל מוצר שהוזמן ושולם ולא סופק בשל הנסיבות המנויות בסעיף זה. 

4.8. עם השלמת ההזמנה כאמור, החברה תיידע את המשתמשת באמצעות דוא"ל ו/או הודעת טקסט ו/או בשיחת טלפון (לפי בחירת החברה) כי פרטי ההזמנה נקלטו במערכות של החברה (להלן: "קבלת אישור הזמנה"). מובהר, כי קבלת אישור ההזמנה מהווה אישור לכך שפרטי ההזמנה נקלטו במערכות החברה כאמור, אולם אין בקבלת אישור ההזמנה כדי לחייב את החברה לספק את המוצרים. מובהר, ככל שהמוצרים לא יסופקו וכרטיס אשראי המשתמשת חויב, תקבל המשתמשת בחזרה את כספיה עבור המוצרים שלא סופקו. 

4.9. בעת עדכון סל הקניות, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת למשתמשת אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת שהוזנה בעת הרישום, אולם המשתמשת תוכל להפסיק שליחת הודעות כאמור בכל עת. 

4.10. החברה תהא זכאית להעניק לכל משתמשת רשומה קופון הטבה בסך שייקבע על ידה למימוש במשך פרק הזמן שייקבע על ידי החברה. הקופון יכול להיות מיוחס לקבוצה מסוימת של מוצרים ולא לכל המוצרים המופיעים באתר בהתאם לשיקול דעתה של החברה. מובהר, כי הקופון הינו אישי ולא ניתן להעברה. עוד מובהר, כי ניתן לממש קופון אחד בלבד בכל עסקת רכישה. 

  1. 5. משלוח ואספקה 

5.1. בכפוף לאמור בתקנון זה, אספקת המוצרים למשתמשת תתבצע לכתובת למשלוח ההזמנה שהזינה המשתמשת. כתובת המשלוח האחרונה שתעודכן ע"י המשתמשת בעת השימוש באתר תשמש כיעד המבוקש של המשתמשת, אלא אם תעודכן כתובת המשלוח באזור האישי ("החשבון שלי") של המשתמשת באתר ו/או על ידי שינוי כתובת המשלוח בעת כל הזמנה. ככל שההזמנה בוצעה עד השעה 15:00 של יום עסקים, ההזמנה תבוצע בתוך 3 ימי עסקים. הזמנות שבוצעו לאחר השעה 15:00 יעוברו לעבודה ביום העסקים הבא. 

5.2. אספקת המוצרים אל כתובת למשלוח ההזמנה כרוכה בתשלום שייגבה בעת ביצוע ההזמנה באתר. בעת עסקה המבוצעת בתשלומים ייתכן כי דמי המשלוח ייגבו בתשלום הראשון. 

5.3. המשתמשת מאשרת וידוע לה כי אספקת המוצרים לכתובת למשלוח ההזמנה תבוצע באמצעות חברת שליחויות לפי בחירת החברה. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה והרכישה באתר וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. 

5.4. בהתאם מובהר, כי זמני האספקה יכולים להשתנות, והמשתמשת מצהירה כי החברה אינה אחראית לאיחור באספקת המוצרים. לאור האמור, המשתמשת מצהירה ומאשרת שידוע לה כי: 

5.4.1. אספקת המוצרים על ידי חברת השליחויות תעשה בהתאם לזמני חברת השליחויות, בתיאום עם חברת השליחויות וכל איחור באספקת המוצרים הינו באחריותה המלאה של חברת השליחויות. החברה לא תישא באחריות למשלוח ו/או לאספקה בגין המקרים שלהלן: 

5.4.2. "כוח עליון" - בין היתר מלחמה, פעולות איבה, נזקי טבע, מצבי חירום ו/או אירועים שאינם בשליטת החברה, לרבות ומבלי לגרוע, שביתות והשבתות 

5.4.3. מסירת פרטים שגויים ו/או לא מדויקים ו/או לא מלאים ע"י המשתמשת. מובהר בזאת, כי אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו על ידי המשתמשת פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים אכן יגיעו ליעדם. במקרה כאמור, היה והמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, תחויב המשתמשת בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. 

5.4.4. אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית. במצבים אלו החברה רשאית לספק את המוצרים למשתמשת במקום סמוך ובתיאום מראש.  

5.4.5. במקרים של מתן אישור לשליח על השארת החבילה ליד הדלת/ארון חשמל/שער.

5.5. על אף כל הוראה אחרת בתקנון זה, לא תתאפשר אספקת מוצרים בימי שישי/ שבת/ ערבי חג וחג. 

5.6. בעת אספקת המוצרים ייתכן ותידרשי למסור תעודה מזהה ומספר אישור הזמנה שתקבלי בעת ביצוע העסקה, הכול לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. זאת ועוד, החברה רשאית לדרוש אמצעי זיהוי נוסף, על פי שיקול דעתה. 

5.7. החברה עושה כל שביכולתה על מנת לספק את המוצרים האיכותיים ביותר ובזמנים סבירים. ככל שאת סבורה כי ישנו פגם במוצרים שרכשת או בשירות שקיבלת אנו מצרים על כך ונשמח לעמוד לרשותך ולהתייחס לפנייתך במהירות המרבית. ניתן לפנות אלינו לשירות הלקוחות שלנו כמפורט בסעיף 2.4 לעיל. 

  1. 6. ביטול עסקה והחזרת מוצרים 

6.1. המשתמשת תהא רשאית לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי, בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 (להלן: "החוק הגנת הצרכן"), והתקנות מכוחו, הכול כמפורט להלן: 

6.2. הנך רשאית לבטל עסקה באמצעות פנייה לשירות הלקוחות כאמור בתנאים הבאים: 

6.2.1. לפני שליחת המוצר/ים- הינך זכאית לקבל החזר  הצרכן כולל דמי המשלוח תוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי המשתמשת. החברה תבטל את חיוב המשתמשת בשל העסקה ותמסור לה עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא תגבה מהמשתמשת סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר/ים או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם ובלבד שכרטיס האשראי שלך בגין הרכישה חויב. 

6.2.2. לאחר קבלת המוצר/ים- בביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה במוצר, לרבות מוצרים שנמכרו בהנחה, הנך זכאית לבטל את הרכישה בתוך 14 יום ממועד האספקה ובלבד שהמוצרים תקינים, לא נעשה בהם כל שימוש והם באריזתם המקורית. יש לשמור על האריזה המקורית לטובת ההחזרה. ביטול העסקה יבוצע באמצעות דואר גוביינא על חשבון החברה כפי שיפורט בדף הנלווה המצורף למוצרים בעת קבלתם. המשתמשת מתבקשת להדביק את מדבקת הגוביינא על המדבקה הקיימת באריזה המקורית ולמלא טופס החזרה הכולל פרטי זיהוי כגון מספר הזמנה וכן את סיבת ההחזרה. במידה ואינך מוצאת את מדבקת הגוביינא באריזה שברשותך, אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו כמפורט בסעיף 2.4 לעיל. החברה תבדוק את המוצרים המוחזרים ובמידה ותמצא, לפי שיקול דעתה, כי המוצרים תקינים ולא נעשה בהם שימוש, וברצונך לבטל את העסקה, החברה תזכה אותך בסכום הרכישה וזאת תוך 7 ימי עסקים מהיום שבו חבילת דואר הגוביינא התקבלה במשרדי החברה, שכתובתה תפורט בדף הנלווה. בביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה במוצר, הנך זכאית לבטל את הרכישה בתוך 14 יום ממועד האספקה ובלבד שהמוצרים תקינים, לא נעשה בהם כל שימוש והם באריזתם המקורית. לא ניתן להחזיר מוצר שהיה בשימוש/מוצר פגום. למען הסר ספק מובהר, כי החברה אינה אחראית בשום צורה ואופן למועדי קבלת המוצרים המוחזרים על ידי דואר ישראל באמצעות דואר גוביינא כאמור, והמשתמשת מוותרת בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה לעניין זה

6.3. אדם עם מוגבלות (כהגדרתו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998), אזרח ותיק (מי שמלאו לו 65 שנים) או עולה חדש (מי שטרם חלפו חמש שנים מיום שניתנה לו תעודת עולה או תעודת זכאות כעולה ממשרד העלייה והקליטה) רשאי לבטל עסקה בתוך ארבעה (4) חודשים ממועד ביצוע ההזמנה. החברה רשאית לבקש תעודה מהגורם המבטל כאמור לצורך אימות האמור. 

6.4. בוטלה עסקה כאמור, החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק, לרבות ומבלי לגרוע, ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמשת ו/או לצד שלישי. 

6.5. מבלי לגרוע מהוראות תקנון זה, החברה רשאית בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצעה משתמשת, מכל סיבה שהיא, לרבות ומבלי לגרוע, בגין כל אחד מהמקרים הבאים: 

  • המוצרים אזלו מהמלאי; לא נקלטו פרטיה המלאים של המשתמשת לרבות פרטי כרטיס האשראי; המשתמשת הזינה (בין אם ביודעין ובין אם לאו) פרטים לא נכונים (לרבות ומבלי לגרוע כתובת למשלוח שגויה) ולא ניתן ליצור עימה קשר טלפוני או בדוא"ל לקבלת כתובת נכונה תוך 7 ימים ממועד ביצוע ההזמנה;

logo בניית אתרים