משלוח חינם בקנייה מעל 299 ₪

משלוחים והחזרות

מדיניות החזרת מוצרים - ביטול עסקה

החזרת מוצר תוך 14 יום מתאריך הקניה בלבד, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית, בצירוף החשבונית של הקנייה. החזר כספי יינתן רק אם עלות המוצר מעל ל- 199 ₪. כל ביטול עסקה על פי התקנות מאפשר לחברה לגבות מהמשתמש/ת דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הפריט, או 100 ש"ח, לפי הסכום הנמוך מבניהם. החזר כספי ינתן תוך שני ימים שאינם ימי מנוחה ובלבד שתווית המוצר והמחיר על המוצר לא הוסרה ושלא נעשה בו שימוש. 

אופן החזרת התמורה

החזרת התמורה בניכוי דמי הביטול תיעשה בסמוך למועד ביטול העסקה בכפוף להחזרת המוצר כאמור לעיל ולא יאוחר משבעה ימי עסקים ותיעשה בהתאם לאופן בו נעשה התשלום בגין הרכישה:

אם נעשה התשלום במזומן או בשיק, השבת התמורה בניכוי דמי ביטול, תיעשה במזומן או בשיק מזומן תוך 5 ימי עסקים ממועד ביטול העסקה. 

מקום החזרת התמורה

החזרת התמורה תתאפשר בהגעה לסטודיו שלנו בתיאום מראש או על ידי משלוח מטעם המשתמש/ת ועל חשבונו לסטודיו שלנו, ובלבד שהמשתמש/ת עדכן על כך את השירות לקוחות. בביטול עסקה בשל אי התאמה או פגם, על הצרכן מוטלת החובה לבדוק כל מוצר שרכש. על החברה מוטלת החובה לתת לצרכן את האפשרות לבדוק את תקינות המוצר. במקרה של אי התאמה או פגם, הצרכן חייב להודיע באופן מיידי על כך לחברה. במקרה שמדובר באי התאמה או פגם גלויים, הצרכן לא יוכל להסתמך עליהם אם לא הודיע לעוסק על אי ההתאמה או הפגם במועד. אם אי ההתאמה או הפגם נסתרים, על הצרכן להודיע עליהם לעוסק מיד עם היוודע לו.

תקנון תשלום

החברה מתחייבת שלא להעביר פרטי אשראי של לקוח לצד ג.
logo בניית אתרים