משלוח חינם בקנייה מעל 299 ₪

החזרת/ החלפת פריטים

לקוח/ה יקרה, הינך רשאי לבטל עסקה, בהתאם להוראות ביטול עסקה כפי שהן מופיעות בתקנון האתר ובהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א-1981 והתקנות מכוחו (במקרה של אי התאמה בין הוראות החברה להוראות החוק יגברו הוראות החוק). החזר כספי יינתן עבור עלות המוצרים ו/או העסקה כפי שחויבו בחשבונית בניכוי דמי המשלוח ובניכוי דמי ביטול בגובה 5% מהעסקה או 100 ש”ח- לפי הנמוך מביניהם. כל החזר כספי שיינתן על ידי האתר יועבר אך ורק לכרטיס האשראי דרכו שולמה הרכישה, בניכוי דמי משלוח ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. למען הסר ספק, החזר כספי יבוצע בהתאם לתשלום בפועל.

באפשרותך לבחור מבין האפשרויות שלהלן להחזרה או החלפת פריט:

1.     החזרה או החלפת הפריט באמצעות הגעה לסטודיו שלנו בתיאום מראש (ללא עלות).

2.     החזרה באמצעות שליח עד הבית (עלות של 30) ₪. המשלוח שלך הגיע, המידה קטנה/גדולה, הפריט לא לשביעות רצונך או כל סיבה אחרת ואת מעוניינת בהליך החזרה - עליך ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בהודעת וואטסאפ בטלפון 050-8499602 או במייל service.alonamiron@gmail.com ולבקש להזמין שליח עד הבית, ברגע שתקבלי אישור שפנייתך התקבלה, שליח יגיע אליך עד 3 ימי עסקים, ייקח ממך את החבילה, יעביר למחסני החברה לביקורת איכות ומיד לאחר מכן ייצרו איתך קשר משירות הלקוחות לקבלת החזר כספי במידת הצורך ובהתאם לתקנון.

שימ/י לב! באתר ישנו תקנון מורחב אשר מגדיר ומפרט באופן ברור ומעמיק את כלל תנאי החברה בעניין מתן שירות ללקוח ואופן התנהלות החברה, כל בקשה תיבחן לגופה ובכפוף לתקנון החברה.

logo בניית אתרים